Zápasy RHL          - 14x : výhry 5 - prohra 8 - remíza 1

Přátelské zápasy - 18x : výhry 3 - prahra 4 - remíza 4

Průměr inkasovaných gólů: 7,53

10.04.2013 - středa

HC Meta - HC LAVINY O.ÚJEZD 8 : 15

17:15 Pouzar Aréna Č.B.

A je to tady, poslední zápas sezóny. Dnešní utkání zakončené vítezstvím je sladkou tečkou za touto sezónou. Byl to rok kdy se mám dařilo, ale i naopak. Hlavní je, že po zdravotní stránce jsme všichni v pořádku a v pátek, už jen pořádně popít a něco zbaštit. Pánové děkuji za účastni na jednotlivých zápasech a do nové sezóny se všemi nashledanou.

Sestava HC Laviny O.Újezd:

Nevařil P - Bartizal J, Beran - Picek, Bárta Jan - Pavel, Troup M, Hohenberger - Bouček, Němec, Bárta - Kučera, Sokolík J

31.03.2013 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC LAVINY O.ÚJEZD XX:XX

16:30 Č.Krumlov

Letošní poslední zápas na Krumlovském ledě jsme si zahráli proti sobě. Hrál se pěkný hokej se šancemi a góly na obou stranách. Tentokráte o výsledek vůbec něšlo, možná i proto jsme hráli uvolněně a dalo se na to dívat. Jen tak dále. Děkuji všem za účast a předvedenou hru.

Nevařil - Pouzar, Bartizal J - Beran - Bouček, Bátra, Bárta jr - Sokolík J, Pouzar jr

Šíma P - Šíma M, Sukdol - Němec - Vopatek, Sokolík T, Troup M - Pavel, Průka

17.03.2013 - neděle

HC Turbo Turtles vs. HC LAVINY O.ÚJEZD XX : XX

10:30 ZS Veselí nad Lužnicí - přátelský zápas

O výsledku dnešního zápasu bylo rozhodnuto hned od začátku. V sedmi lidech jsme zahráli to, na co jsme měli.

Nevařil P - Sukdol, Pouzar - Bárta - Troup M, Pavel, Sokolík T - Bouček

13.03.2013 - středa

HC Meta - HC LAVINY O.ÚJEZD 10 : 4

17:15 Pouzar Aréna Č.B. - zápas RHL

Nevařil P - Bartizal J, Beran - Šimůnek - Troup M, Pavel, Picek - Bátra, Bouček, Němec

¨dneska hrajete jako mi celou sezónu¨

Nevařil P - Bartizal J, Beran - Bárta 1, Šíma - Troup M 1, Pavel, Sokolík T - Průka 1, Burda M, Faluši

23.02.2013 - sobota

HC Nicotrans vs. HC LAVINY O.ÚJEZD 11 : 2

20:45 Pouzar Aréna Č.B. - zápas RHL

Sobotoní soutěžní zápas RHL jsme sehráli s vedoucím týmem tabulky HC Nicotrans. Od úvodních minut soupeř na ledě dominoval a hlavně dával i góly. Tento zápas se střelecky prosadil Jedna Vopatek dvěma pěknými góly, když jsme korigovali skóre v posledních deseti minutách.

Nevařil P - Beran, Bartizal J - Šimůnek, Pouzar - Troup M, Pavel, Kučera - Burda V, Sokolík T, Vopatek 2 - Bárta

17.02.2013 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD vs. HC Zaliny 11 : 2

16:30 Č.Krumlov - zápas RHL

Tuto neděli jsme poprvé v sezóně změřili síly s HC Zaliny v rámci soutěže RHL. Úvod zápasu naznačil jak se bude zápas odehrávatza což hovoří výsledek.

Nevařil P - Bartizal J 1 - Pouzar, Šrámek 1 - Troup M 2, Pavel 1, Sokolík J 2 - Beran 2, Mišovič 1,  - Faluši 1, Šíma, Burda M

13.02.2013 - středa

HC Meta - HC LAVINY O.ÚJEZD 6 : 4

Ještě, že píší komentáře k zápasům soupeři. Zde je článek ze stránek HC Meta:

Do zápasu jsme vstoupili, jak už je naším zvykem, v poklidném tempíčku. Soupeř toho náležitě využil a dal 2 rychlé góly. Pokud se nám podaří během prvních 20-30 minut udržet nějaký slušný výsledek, pak máme většinou vyhráno. Dneska převzali úlohu střelců důležitých gólů v zápase obránci. Když jsme snížili na 1:2 soupeř ještě dokázal odpovědět gólem na 1:3, ale pak už jsme, alespoň podle mého mínění, byly o kousek lepší a zápas byl v naší režii. Podařilo se nám otočit výsledek na 5:3. Soupeř ještě korigoval na 5:4. Nám se podařilo vzápětí znovu odskočit rozdílem 2 branek na 6:4 a do konce zápasu jsme si už výsledek pohlídali. Nebýt skvělého výkonu brankáře soupeře, mohl být rozdíl ještě větší. U nás pochvala pro Milana Vášu za jeho 2 parádní góly.

Nevařil P - Picek 2, Šíma M - Bartizal J, Beran - Pavel 1, Troup M, Bátra - Vopatek 1, Kučera, Burda M - Faluši

10.02.2013 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD vs. HC Gladiators 1 : 1

16:30 Č.Krumlov - zápas

Dnešní přátelské utkání bylo poznamenáno velmi slobou účastí. Naštěstí bylo soupeře dost tak nám půjčil tři hráče. Hrál se pěknýa slušný hokej. Nikomu se nic nestalo, všichni si zahráli. Dnes nešlo vůbec o výsledek a díky Láďovi byla i sranda v kabině. Musíš jezdit častěji.

Nevařil P - Picek, Němec - Bárta sr., Bárta jr., Bouček - Burda M

27.01.2013 - neděle

HC Turbo Turtles -  HC LAVINY O.ÚJEZD 8 : 5

11:00 Soběslav - zápas RHL

Dnešní utkání s HC Turtles jsme si prohráli sami. Dali jsme soupeři více prostoru na ledě a tím mu umožnili skórovat. Ke konci zápasu náš tlak sílil, bohužel bylo již pozdě. Díky všem zúčastněným za nasazení a bojovnost.

A POZOR NEDĚLE 3.2. JE ZRUŠENÁ PROTI KÁJOVU

Sestava HC Laviny o.Újezd:

Nevařil P - Sukdol, Beran - Bárta - Burda V 1, Sokolík T 2, Kučera - Pavel, Troup 1, Průka 1

21.01.2013 - pondělí

DDM - HC LAVINY O.ÚJEZD :

20:00 ZS Č.Budějovice - přátelský zápas

20.01.2013 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC Štěpánovice 4 : 11

10:00 Č.Krumlov - zápas RHL

Nedělní zápas v rámci RHL jsme sehráli s HC Štěpánovice.

Od úvodních minut bylo jasné kdo chce vyhrát a je lepším na ledě.

Po několika střelách se ujal soupeř vedení a to si ohlídal, až do konce zápasu. Pozitivní je návrat Milana Burdů a zapojení Jendy Vopetky do týmu, který se zapsal na úvod dvěma góly.

Nevařil P - Beran, Pouzar - Němec - Vopatek 2, Pavel, Bouček 1 - Bárta 1, Burda M, Průka

17.01.2013 - čtvrtek

HC Tsunami - HC LAVINY O.ÚJEZD 13 : 11

20:45 Pouzar Aréna Č.B. - přátelský zápas

Tento čtvrtek jsme sehráli přátelské utkání s HC Tsunami. Za domací tým nastoupil do branky náš brankář Petr Šíma, který nastoupil po roce a půl. Vedl si velmi dobře a zasloužil se o vítezství soupeře.

Nevařil P - Pouzar, Bartizal J - Beran - Bouček, Kučera, Vopatek - Bárta, Průka, Němec

13.01.2013 - neděle

HC Trendy - HC LAVINY O.ÚJEZD 7 : 4

10:15 Pouzar Aréna Č.B. - zápas RHL

Tuto neděli jsme sehráli opět utkání v rámci soutěže RHL s HC Trendy. Soupeř, který je posílen o mladé hráče byl od úvodních minut lepším a hýřil aktivitou. Po několika minutách a střelách už Trendy vedli, kdy nepokrytý hráč nadvakrát dorazil puk do brány. Náskok domácího týmu se vyšplhal na 5:1. Nám už se jen podařilo díky obráncům stav trochu skorigovat na konečných 7:4. Nedařilo se útočníkům, kteří dnes neměli svůj den. Snad se příště štěstí přikloní na naší stranu.

Nevařil P - Beran, Bartizal J - Picek 2, Pouzar 2 - Troup M, Pavel, Bouček - Němec, Bárta, Průka

06.01.2013 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC Zambelli Players 2 : 7

První letošní zápas, bohužel hned na úvod prohra.
K samotnému zápasu: mrzet nás může neproměňování šancí. Snad nás do budoucna toto nakopne a začneme opět střílet branky.

Nevařil P - Bartizal J, Beran - Pouzar, Němeček - Burda V, Votruba, Sukdol - Bárta 1, Troup M 1, Němec

Pánové tady je článek ze stránek Zambelli:

Asi by bylo lepší, kdyby komentář napsal Zdenda, který to viděl z tribuny, ale určitě se mu do toho chtít nebude, takže..

...SUPER. Konečně jsme si odvezli cenné 3 body a posunuli jsme se na 5. příčku RHL. Další jsou na dostřel. Od začátku jsme byli lepším, pro mne úplně jiným, týmem jak herně, tak i na střídačce. Díky za to!! Od začátku jsme soupeře tlačili a přehrávali jsme ho rychlostně i kombinačně. Určité části utkání jsme ho ani nepustili z třetiny a jednoznačně jsme ho přehrávali. V určité části utkání jsme povolili, ale oproti ostatním utkáním jsme se opět vrátili k naší hře a vyvíjeli jsme tlak. Klíčové podle mne byly snaha všech až do konce, byť se některým nedařilo, ale makali i tak, klid na střídačce a nepřenechali jsme soupeři otěže hry. Kdychom proměnili veškeré akce, mohlo to být možná 12:2. Nutno ale podotknout, že soupeř měl šance také.

30.12.2012 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - SYNOP

A je tu poslední zápas v letošním kalendářním roce. Možná i tím byl poznamenán mizernou účastí. Tímto díky všem za to, že vůbec přijeli. Hezkého silvestra a šťastný nový rok 2013.

Nevařil P - Bartizal J, Koriťák, Bárta - Troup M, Pavel, Němec - Votruba

23.12.2012 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC MOUNTFIELD :-) 1 : 5

Tento zápas jsme sehráli s týmem, který byl složen z několika klubů - proto název HC Mountfield. Úvodní gól zápasu jsme dali mi(Martin Pavel), ale to bylo z naší strany všechno. Soupeř nás k ničemu nepustil, velmi dobře bránil a z těch minima šancí se ujala pouze ta jedna. Nicméně stav zápasu se měnil až po 54.minutách, to té doby jsme drželi nejmenší možné vedení 1:0. Pak se projevila i naše únava, kdy jsme hodinu se soupeřem drželi krok a pak jsme už nemohli. Soupeř byl po celý zápas lepší a nezbývá než pogratulovat k vítezství.

Nevařil P - Beran, Němeček - Sukdol J, Koriťák - Pavel, Troup M, Bátra - Bouček, Průka, Němec

16.12.2012 - neděle

HC Kájov - HC LAVINY O.ÚJEZD 8 : 4

20:00 Č.Krumlov - přátelský zápas

Referát k zápasu píše Karel Zevl:

Nevařil P - Beran, Němeček - Zevl - Troup M, Pavel, Sukdol - Bouček, Bárta, Němec

15.12.2012 - sobota

HC TurboTurtles -  HC LAVINY O.ÚJEZD 3 : 6

10:30 Soběslav - zápas RHL

Referát k zápasu píše Pavel Bárta:

Nevařil P - Beran 1, Němeček - Bartizal J - Troup M, Burda V 3, Sokolík T 1 - Bouček, Bárta 1, Němec

12.12.2012 - středa

HC Meta - HCLAVINY O.ÚJEZD  6 : 11

Dnešní středeční zápas jsme odehráli s HC Meta v rámci sotěže RHL.

Od úvodních minut jsme udávali tempo zápasu a rychlými góly jsme se dostali do vedemí 3:0. Pak se ozval po několika střelách i soupeř a díky chybě na naší modré 3:1. I nadále jsme hráli pěkný kombinační hokej a přidávali i branky. Po faulu na Tomáše Sokolíka bylo nařízené trestné střílení, které bohužel neproměnil.

Jinak je vidět změna ve stylu naší hry, kdy jsme si řekli jak to budeme hrát a rázem hrajeme pěkný hokej. Děkuji všem za účast a připomínám sobotní zápas s týmem HC Turbo turtles - je to zápas RHL - prosím o co největší účast. Dále děkujeme Luboši Pouzarů za psychickou poporu na střídačce. Gratuluji k vítězství a jen tak dále.

Nevařil P - Sukdol, Němeček - Beran, Picek - Burda V 1, Sokolík T 3, Bárta 1 - Hohenberger 2, Pavel 2, Troup M 1 - Bouček, Průka 1, Votruba

09.12.2012 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC NICOTRANS 1 : 8

Tuto neděli jsme sehráli soutěžní zápas s HC Nicotrans.  Od úvodních minut bylo zřejmě, kdo bude udávat tempo zápasu. Soupeř byl lepší a za vše hovoří konečné skóre. Jediné pozitivní na tomto zápase je to, že jsme nedostali více branek. Protože soupeř vyhrává s poměrně vysokým skórem.  A že jsme si řekli před zápasem jak to vůbec budeme hrát. Dobrý začátek, snad nám to všem vydrží a do budoucna se naše hra více zlepší.

Díky všem za účast, jó a příští týden je nabitý zápasy, tak prosím všechny o co největší účast. Jó kdo dal vůbec toho jedinýho góla???

Nevařil P - Beran, Picek - Sukdol, Bárta - Troup M, Pavel, Bouček - Votruba, Sokolík T, Průka

29.11.2012 - čtvrtek

HC Tsunami - HC LAVINY O.ÚJEZD 17 : 3

20:45 Pouzar Aréna Č.B. - přátelský zápas

Tento týden jsme sehráli přátelské utkání s týmen HC Tsunami. Co napsat k somotnému zápasu: soupeř byl prostě lepší. Článek ze stránek Tsunami:

HC TSUNAMI x LAVINY OSTROLOVSKÝ ÚJEZD  17 : 3

Po druhé za sebou vydařený zápas co se týče obranné činnosti, tak i útočné kvality. v zápase, který jsme měli celý od počátku do konce pod kontrolou, stojí za zmínku hlavně opravdu solidní přechod středního pásma z obrany až do účtočného a velmi jistý výkon našeho golmana Zajdy.

Nevařil P - Beran, Němeček - Picek, Šíma - Sokolík T, Troup M, Pavel - Bárta, Bouček, Welser - Burda V

25.11.2012 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC Gladiators 12 : 2
16:30 Č.Krumlov - átelský zápas

Tento týden jsme sehráli přátelské utkání s týmem HC Gladiators.

V úvodu bych chtěl poděkovat celému týmu za předzápasové rozcvičení - střelba od modré a náslené nájezdy z rohů, parádně jste mě rozchytali. K samotnému zápasu jen samá chvála. Dnes jsme sehráli po dlouhé době kvalitní utkání a přidali i několik branek. Obránci sice celý zápas odehráli ve třech lidech a vedli si opravdu skvěle. VELKÁ POCHVALA. A o síle našich útočníků hovoří samotné skóre 12:2 - velká chvála, jen ať Vám to vydrží!!! Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Za hostující tým chytal jejich útočník, který měl půjčené věci - bohužel v obráceném gardu než je zvyklý. Ale i tak dělal velké problémy našim hráčům. Díky všem za účast a předvedený výkon.

Sestava HC Laviny O.Újezd:

Nevařil P - Bartizal J, Němeček - Sukdol J 3 - Bouček 4, Pavel 2, Beran 1 - Průka, Bárta, Šíma M 2

18.11.2012 – neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC Trendy 6 : 6

Tentokráte jsme sehráli přátelské utkání s HC Trendy. Výkon byl poznamenám velmi slabou účastí, hráli jsme v osmi lidech!!! Naštěstí se hrál velmi slušný a kombinační hokej. Za zmínku stojí poznamenat a poděkovat Pístovi za sponzorský dar - láhve na pití. Píste DĚKUJEME. Co bude příště??? :-)

Setava HC Laviny O.Újezd:

Nevařil P - Beran, Bartizal J, Bárta - Troup M, Pavel, Bouček - Votruba, Průka

14.11.2012 - středa

HC Meta - HC LAVINY O.ÚJEZD

17:15 Č.B. Pouzar Aréna - přátelský zápas

Tento zápas jsme sehráli v nové hokejové hale v ČeskýchBudějovicích. Kvalita ledu vynikající, bohužel náš výkon = mizérie. Poměrně dost vše usnadňujeme soupeřům a proto dostáváme tolik branek. Chce to vycházet ze zajištěné obrany a netlačit se za každou cenu dopředu, když tam puk stejně po dvou přihrávkách ztratíme.

Nevařil P - Beran, Němeček - Troup M, Zevl - Sokolík J, Sokolík T, Votruba - Welser, Bouček, Burda V - Bárta, Průka

11.11.2012 – neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - HC Trendy 3 : 12

Soupeř nám dnes ukázal, jak se hokej hraje. Nezbývá než mu jen pogratulovat. Pokud bude chtít někdo ze zúčastněných přispět svým hodnocením, pošlete mi jej na e-mail.

Sestava HC Laviny Ostrolovský Újezd:

Nevařil P - Bartizal J, Beran - Picek, Němeček - Troup M, Pavel 1, Votruba - Sokolík J 1, Sokolík T 1, Bouček - Bárta, Průka

28.10.2012 - neděle

HC LAVINY O.ÚJEZD - Zambelli Players 6 : 6

Dnes jsme sehráli další utkání v rámci RHL s nováčkem této soutěže.

Od prvních minut se hrál pěkný kombinační hokej na obou stranách. První branku jsme vstřelili my. Respektive po pěkném pasu od Ládi Picka se uvolnil Tomáš Sokolík a střelou mezi kruhy nedal brankáři hostí šanci 1:0! Po několika minutách bylo srovnáno. Útočník hostů zůstal sám nepokrytý před naší bránou a měl velmi usnadněnou práci 1:1. Hostující tým dostal možnost zvýšit své vedení z nařízeného trestného střílení. Stav se nezměnil, Rejd chytil. Nicméně hosté šli do vedení 1:2 po úniku hráče Zambelli. Stav se dále měnil v náš neprospěchna 1:3 po opětovné chybě našich útočníků, kdy NEPOKRYLI soupeřovi hráče a jeden z nich zůstal osamocen a měl vše velmi ulehčené. I my jsme dostali možnost trestného střílení, bohužel Jenda Průka nájezd neproměnil.

Naštěstí jsme nesložili zbraně, což vedlo ke srovnání na 3:3. Bohužel po několika minutách soupeř opět vedl 3:4. Zabrali jsme a 10 minut před koncem jsme vedli my 6:4. A zase přišla chyba útočníků, nepokrytí hráčů a opět zůstal jeden před bránou osamocen 6:5. Sedm minut dokonce = srovnáno na 6:6. Pak přišly šance našich útočníků, bohužel chybělo trochu toho štěstí nebo soupeře zachránil dobře chytající brankář. V posledních dvou minutách se ke slovu dostali i útočníci Zambelli, kdy jeli dva na Rejda - nedali a pak v poslední minutě po nedorozumění našich obránců na útočné modré vypíchl puk útočník hostů a jel opět sám - Rejd chytá.

K samotnému zápasu je remíza asi spravedlivá. Mě samotného ztráta dvou bodů mrzí (Rejd). Utkání řídila dvojice rozhodčích a vedli si velmi dobře. Utkání sledovalo 8 diváků.

PS: ÚTOČNÍK NENÍ JEN OD TOHO, ABY DÁVAL GÓLY, ALE MUSÍ TAKÉ POMÁHAT OBRANĚ. JDE O KOLEKTIVNÍ SPORT.

Nevařil P - Bartizal J, Beran - Picek 2, Němeček - Troup M 1, Pavel, Sokolík T 1 - Bouček 2, Votruba, Bárta - Průka